Notatka na marginesie
0

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznych Dniach Indyjskich! Podziękowania należą się zarówno prelegentom, jak i uczestnikom konferencji oraz wszystkich wydarzeń towarzyszących. Dziękujemy również za współpracę wszystkim naszym gościom specjalnym, sponsorom, współpracownikom, patronom. Bez Was Dni Indyjskie nie mogłyby się odbyć!

Mamy nadzieję, że interdyscyplinarny charakter konferencji i bogaty program wydarzeń towarzyszących stały się przyczynkiem do wielu nowych inspiracji i poszukiwań w dziedzinie studiów nad Azją Południową.

Relację fotograficzną z wydarzenia już niebawem będzie można znaleźć na naszym facebookowym profilu, a my już dziś zapraszamy do udziału w przyszłorocznych, piątych Dniach Indyjskich w Krakowie!

Reklamy
Notatka na marginesie
0

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że z przyczyn losowych zostaje odwołane niedzielne slajdowisko Jakuba Szczęśniaka dotyczące Indii.

W zamian odbędzie się inne slajdowisko, „Dzień z życia mieszkańca Waranasi”, które poprowadzą Hermina Cielas i Olga Nowicka, studentki indianistyki UJ. Prelegentki podzielą się z nami swoimi wrażeniami i obserwacjami dotyczącymi życia w Indiach, gdzie miały okazję mieszkać i studiować przez rok.

Slajdowisko odbędzie się 26 maja o 19:00 w Kawiarni Cudowne Lata (ul. Garncarska 5).

Zapraszamy!